Vaša podpora pre nás znamená veľa!

Prostredníctvom predvolebnej kampane vám chcem sprostredkovať moju víziu a volebný program. Tiež to, akým spôsobom chcem implementovať zmeny v našom meste. 

Primátorská kampaň je však nákladná záležitosť. Sporil som si na ňu celé 4 roky aj s podporou mojich najbližších. Prispôsobil som jej moje podnikateľské plány a obetoval časť výdavkov, ktoré by inak boli použité na moju rodinu. Zo všetkých mojich príjmov som odkladal, aby som bol schopný financovať aspoň polovicu nákladov z vlastných úspor. Veľmi pekne chcem touto cestou poďakovať v prvom rade mojej úžasnej manželke, ktorá ma podporuje na 120%.

To, či v týchto voľbách uspejem a budem môcť prispieť k prosperite Nesvád záleží aj na vás. 

Dovoľujem si vás preto požiadať o pomoc známych aj neznámych. Na účely financovania predvolebnej kampane som zriadil transparentný účet, na ktorom si môžete jednotlivé transakcie jednoducho skontrolovať. Môžete sa tak presvedčiť, že celá moja kampaň na primátora je vedená férovým spôsobom v medziach zákona. 

Z celého srdca ďakujem všetkým darcom, ktorých podpora mi umožňuje napredovať v realizácii môjho cieľa. A ním je premena Nesvád na atraktívne miesto pre život všetkých jeho občanov. 

V nasledujúcom období sa zaväzujem oplatiť vašu dôveru a spraviť všetko čo je v mojich silách, a tak ako doteraz za mňa budú hovoriť činy, nie sľuby. Pevne verím, že spoločnými silami z Nesvád vznikne mesto transparentné, priateľské k mladým rodinám s fungujúcou infraštruktúrou a novými investičnými príležitosťami.

Číslo účtu IBAN: SK6283300000002302118601

Majiteľ účtu: Ing. Zoltán Oslanec

Variabilný symbol: POZOR, variabilný symbol je povinný údaj! Pokiaľ ho neuvediete, musím vám platbu vrátiť.

Správa pre prijímateľa: nepovinný údaj

Názov účtu: Ak ho vaša banka vyžaduje

Pre zrýchlenie a zjednodušenie procesu si môžete platobné údaje načítať zosnímaním QR kódu do vašej mobilnej aplikácie. 

Ochrana súkromia

Zákon upravujúci vedenie volebných kampaní mi ustanovuje povinnosť vedenia evidencie darcov. Povinnými údajmi sú pritom meno a priezvisko a adresa trvalého pobytu darcu. Pokiaľ údaje o vás nechcete zasielať prostredníctvom SMS alebo e-mailu, môžete tak spraviť prostredníctvom tohto formulára. V opačnom prípade musím tiež platbu vrátiť na váš účet. 

Ing. Zoltán Oslanec